Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Mobilní verze webu

Dokončeny opravy dalších krajských budov

Škola
Během letošních prázdnin byly dokončeny opravy dalších objektů, ve kterých sídlí krajské příspěvkové organizace. Rekonstrukcí prošla i provozní budova Horáckého divadla a jihlavská Střední škola automobilní.
 

 
 
Budova Střední školy automobilní v Jihlavě pochází z první poloviny minulého století a do dnešních dnů prošla několika stavebními zásahy. Předmětem rekonstrukce za necelých 1,2 milionů korun bylo položení nové plechové krytiny a zateplení stropu foukanou izolací z čedičového granulátu.

Provozní budova Horáckého divadla je bývalý bytový dům, který má tři podlaží a je podsklepený. Poslední úpravy na této budově byly provedeny už před více než 30 roky. „Stavební firma provedla v budově výměnu dřevěných oken, která byla za hranicí životnosti. Nová plastová okna teď odpovídají požadovaným tepelným a izolačním normám,“ uvedl důvod rekonstrukce radní pro oblast financí a majetku Miroslav Houška. Výměna oken stála asi 800 tisíc korun.

V období divadelních prázdnin byla také provedena oprava 5 výtahů (výtah umístěný v přístavbě divadla sloužící k dopravě potřeb pro restauraci a kavárnu, nákladní výtah sloužící k dopravě kulis, výtah určený pro dopravu osob v přístavbě, výtah určený pro dopravu osob v provozní budově divadla a jeden výtah ve veřejně přístupné hale Horáckého divadla). Celkové náklady se vyšplhaly na 2,4 milionů korun.


  • Eva Neuwirthová, odbor sekretariátu hejtmana
    Krajský úřad kraje Vysočina
    tel.: 724 650 161, e-mail: neuwirthova.e@kr-vysocina.cz
 

Dokončeny opravy dalších krajských budov

Zodpovídá: admin
Vytvořeno / změněno: 29.8.2008 / 29.8.2008

 

Cesta: Titulní stránka > Kancelář Kraje Vysočina v Bruselu

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze