Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Počin roku

Mobilní verze webu

Aktuálně

 

Hlasování v anketách Kraje Vysočina - Zlatá jeřabina a Skutek roku 

Hlasování veřejnosti pro oblíbenou kulturní akci, příkladnou obnovu památky či nejzajímavější dobrovolné skutky jednotlivců a projekty právnických osob, které v roce 2017 přispěly k rozvoji regionu, bude probíhat od 1. 3. 2018 do 31. 3. 2018. Do obou anket je možné hlasovat prostřednictvím elektronického formuláře. Do ankety Zlatá Jeřabina pak také poštou prostřednictvím originálního hlasovacího lístku z novin Kraj Vysočina zaslaného na adresu Krajského úřadu Kraje Vysočina s označením obálky „POČIN ROKU“. 

ZLATÁ JEŘABINA

Zlatá jeřabina logo

Podpořit svého favorita ve 14. ročníku Zlaté jeřabiny - Ceny Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2017 můžete ve dvou kategoriích ankety: 1. kategorie Kulturní aktivita a 2. kategorie Péče o kulturní dědictví. 
Z nominovaných počinů bylo odbornou pracovní skupinou vybráno 30 nejzajímavějších počinů v obou kategoriích. Seznam vybraných počinů naleznete na internetových stránkách Kraje Vysočina a v novinách Kraj Vysočina spolu s hlasovacím lístkem. Ocenění získají z obou kategorií tři počiny s nejvyšším počtem hlasů. Vítězové budou ohodnoceni Cenou Kraje Vysočina a finančním darem. 
Více informace a přehled výsledků z minulých let je k nahlédnutí zde


Hlasovací formulář


SKUTEK ROKU

Skutek roku logo

Jen hlasy veřejnosti rozhodnou o vítězství nominovaných skutků ve čtyřech oblastech fyzických osob – Sociálně-zdravotní, Životní prostředí, Volný čas dětí a mládeže, Poradenství, osvěta a vzdělávání.
O vítězích právnických osob rozhodne během března odborná porota a to v oblastech Sociálně – zdravotní, Ekonomické, Životní prostředí, Poradenství, osvěta, vzdělávání a Volný čas dětí a mládeže.
Podpořte i Vy dobrý Skutek roku!
Informace k uplynulým ročníkům dostupné zde

Hlasovací formulářVíce informací:

Zlatá jeřabina: Iva Strnadová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail: strnadova.i@kr-vysocina.cz

Skutek roku: Mgr. Eva Leligdonová, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 559, e-mail: leligdonova.e@kr-vysocina.cz.


 

Vybíráme

 

všechny vybrané dokumenty

Cesta: Titulní stránka > Počin roku

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze