Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Počin roku

Mobilní verze webu

Aktuálně

 

Nominace v anketách Kraje Vysočina - Zlatá jeřabina a Skutek roku 

Nominace pro oblíbenou kulturní akci, příkladnou obnovu památky či nejzajímavější dobrovolné skutky jednotlivců a projekty právnických osob, které v roce 2018 přispěly k rozvoji regionu, můžete zasílat od 1. 1. 2019 do 31. 1. 2019. Do obou anket je možné nominovat prostřednictvím elektronického formuláře.   


ZLATÁ JEŘABINA

Zlatá jeřabina logo

Nominovat svého favorita v 15. ročníku ankety Zlatá jeřabina - Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku 2018 můžete ve dvou kategoriích: 1. kategorie Kulturní aktivita a 2. kategorie Péče o kulturní dědictví. 
Z nominovaných počinů bude odbornou pracovní skupinou vybráno 30 nejzajímavějších počinů v obou kategoriích. Seznam vybraných počinů bude v březnu uveřejněn na stránkách Kraje Vysočina a v novinách Kraj Vysočina spolu s hlasovacím lístkem. 
Více informace a přehled výsledků z minulých let je k nahlédnutí zde.

Nominační formulář


SKUTEK ROKU

Skutek roku logo

Skutky fyzických osob lze nominovat v oblastech sociálně-zdravotní, životní prostředí, volný čas dětí a mládeže, poradenství, osvěta, vzdělávání.  Oblasti pro nominace právnických osob jsou sociálně-zdravotní, ekonomická, oblast životní prostředí, poradenství, osvěta, vzdělávání, volný čas dětí a mládeže. Navrhovatel není omezen počtem návrhů. Nelze ocenit skutek nebo projekt oceněný v této soutěži již v předchozích letech. Tyto budou z nominací vyřazeny. 

Nominační formulářVíce informací:

Zlatá jeřabina: Iva Strnadová, odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu, tel.: 564 602 260, e-mail: strnadova.i@kr-vysocina.cz

Skutek roku: Mgr. Eva Leligdonová, odbor regionálního rozvoje, tel.: 564 602 559, e-mail: leligdonova.e@kr-vysocina.cz.


 

Vybíráme

 

všechny vybrané dokumenty

Cesta: Titulní stránka > Počin roku

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze