Orientační nabídka

Znak obce odkaz na titulní stránku

Petr Krčál - radní Kraje Vysočina

Mobilní verze webu

Aktuálně

 

Bc. Petr Krčál

Vážení návštěvníci,

            komunikace patří od pradávna k základním sociálním potřebám člověka. Prakticky vše, s čím se v životě setkáváme má nějaký výraz. Výraz mají i moderní informační technologie, které každodenně přinášení lidem nové a nové informace. Děkuji  Vám za velký zájem o informovanost v oblasti krajské samosprávy a zejména  o oblast sociálních věcí, které jsou širší kategorií veřejných služeb a jsou poskytovány lidem společensky znevýhodněným, a to s cílem zlepšit kvalitu jejich života, případně je v maximální možné míře do naší společnosti začlenit.

            Na těchto stránkách najdete nejenom celou řadu důležitých odkazů na důležité odkazy z oblasti sociální péče, ale také odkaz na sociální portál, který přináší informace z oblasti výkonu státní správy v sociální oblasti, ale poskytne Vám celou řadu praktických informací o aktivitách kraje Vysočina v oblasti sociální péče.

            Věřím, že využijete  Vašeho práva – informovat mě o svých problémech, problémech Vašeho okolí, města, nebo obce. Prostře informovat mě o problémech, které přináší naše společnost a její  každodenní život. Budu rád, když se od Vás dozvím názory nejenom na oblast krajské sociální politiky, ale i rodinných pasů, ale i prevence proti kriminalitě a multikulturní výchově.

 

            Těším se na řadu pěkných setkání s Vámi a přeji Vám hezký den.

 

 

Mgr. et Bc. Petr   K r č á l

                                              

 

Vybíráme

 

všechny vybrané dokumenty

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Cesta: Titulní stránka

Vyhledávání

nahoru

web & design , redakční systém | Přihlásit se | PC verze